تذکر نماینده مردم شریف لاهیجان وسیاهکل به وزیر نیرو

تذکر نماینده مردم شریف لاهیجان وسیاهکل به وزیر نیرو

دکتر ذبیح نیکفر در تذکر شفاهی به وزیر نیرو خواستار توجه جدی به کیفیت آب شرب حوزه انتخابیه خود شد.

نماینده مردم شریف لاهیجان و سیاهکل در تذکر امروز خود به وزیر نیرو و شرکت آب و فاضلاب کشور به تامین اعتبار و اجرایی کردن پروژه های آب شرب شهرهای لاهیجان و سیاهکل و بخش های رودبنه و دیلمان اشاره کرد و گفت: کیفیت و کمیت آب شرب، که فصل بهار و تابستان نیز در پیش رو است، مردم منطقه را نگران کرده است.

رضاانجم شعاع معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو در پاسخ به تذکر شفاهی نماینده لاهیجان و سیاهکل گفت: جناب آقای دکتر نیکفر نماینده محترم لاهیجان و سیاهکل در تاریخ ۴/۲/۹۶ خواستار”تامین اعتبار و اجرایی شدن پروژه های آب شرب شهرهای لاهیجان و سیاهکل و بخش های این شهرستان ها” برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی در منطقه شد، ضروری است در اسرع وقت با نماینده محترم مذاکره و نتیجه را به این معاونت منعکس فرمائید.

وی پیش از این و در تاریخ ۴/۱۰/۹۵ نیز عدم اجرای خطوط انتقال دور شهر و خط انتقال آب شرب به رودبنه و مشکلات حوزه لاهیجان و بخش رودبنه در این بخش را به وزیر نیرو منتقل کرده بود.

دکتر ذبیح نیکفر همچنین امروز به همراه (مهرداد لاهوتی و اسدالله عباسی)نمایندگان شهرهای لنگرود و رودسر به رئیس جمهور در خصوص دستور بررسی مجدد و تعیین نرخ خرید برگ سبز چای در سال زراعی ۹۶ که از سوی شورای اقتصاد ۷ درصد اعلام شده، تذکر داد.

تذکر-به-وزیر-نیرو

یک پاسخ بنویسید