مسئول اجرایی لاهیجان به جای حل مشکل مردم، آنها را توبیخ کرد/ دانش آموزان در کلاس ها می لرزیدند

مسئول اجرایی لاهیجان به جای حل مشکل مردم، آنها را توبیخ کرد/ دانش آموزان در کلاس ها می لرزیدند

دکتر ذبیح نیکفر مطرح کرد: مسئول اجرایی لاهیجان به جای حل مشکل مردم، آنها را توبیخ کرد/ دانش آموزان در کلاس ها می لرزیدند

نماینده مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه در مجلس گفت: برخی مسئولان به جای اینکه مشکلات مردم را حل کنند آنها را توبیخ می کنند.

دکتر ذبیح نیکفر در گفتگو با خبرنگار ۸دی به مسئولان اجرایی استان در خصوص برنامه ریزی در راستای برودت هوا و نزولات آسمانی هشدار داد و اظهار داشت: مسئولان اجرایی استان و به ویژه شهرستان های لاهیجان و سیاهکل آمادگی خود را در مقابله با بحران برف حفظ کنند.

وی به ضرورت رفع نواقص و تجربه گیری از برف های گذشته تاکید کرد و افزود: به اندازه کافی بحران هایی را در خصوص برف و بارش های سنگین آن در استان داشته ایم و اکنون فرصتی برای تجربه اندوزی نیست.

نماینده مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی و امدادی باید همیشه آمادگی داشته باشند، گفت: در اولین بارش های برف در حوزه انتخابیه ام دانش آموزان از سرمای شدید می لرزیدند و هیچ امکاناتی برای آنها در نظر گرفته نشده بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از برخورد نامناسب یکی از مسئولان اجرایی در حوزه انتخابیه اش شدیدا انتقاد کرد و ادامه داد: کسانی که ادعای حل مشکل مردم را در برف داشتند علاوه بر حل نکردن مشکلات، مردم را توبیخ نیز کرده بودند.

دکتر نیکفر با اظهار تاسف از توهین کننده به مردم و مورد نکوهش قرار دادن آن، اظهار کرد: اگر این اتفاقات تکرار شود مردم نسبت به نظام و انقلاب اسلامی بدبین می شوند.
نماینده مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه در مجلس با هشدار به برخی از مسئولین مبنی بر اینکه صرفا دنبال حل مشکلات مردم باشند، گفت: مسئولین بگردند مشکلات مردم را حل کنند نه اینکه کسی به رفتار و عملشان انتقاد کرد، به تهمت و توهین محکوم کنند.

وی با اعلام اینکه همه آحاد ملت از یک امت واحد متشکل شده ایم، ادامه داد: مردم طرفدار نظامند و اگر نبودند نظام قدرت و قوت خود را در جهان از دست می داد./

یک پاسخ بنویسید